۲۵ دی

تاریخچه

هیومیک اسید اولین بار در جهان توسط دکتر لئونارد زمین شناس آمریکایی کشف شد.

هیومیک اسید را از منابع مختلفی که دارای کربن آلی باشند می توان استخراج کرد ولی بهترین نوع هیومیک اسید از لئوناردیت استخراج می شود. در دهه ۱۹۶۰ نیز محققانی از انجمن معادن آمریکا بر روی کاربرد های لئوناردیت در کشاورزی تحقیقات را شروع کردند و متوجه اثرات فوق العاده آن در افزایش راندمان بسیاری از محصولات کشاورزی شدند.

تحقیقات بر روی هیومیک اسید و مشتقات آن بعد از دهه شصت میلادی نیز توسط دانشگاهها و مراکز علمی متعدد ادامه پیدا کرد و امروزه کاربردهای وسیعی در کشاورزی،صنعت و پزشکی برای این ماده ارزشمند پیدا شده است.

ما هیومیک اسید را در اختیار شما کشاورزان عزیز قرار داده ایم چرا که زمان قابل بازگشت نیست.هومیران که تلفیقی از عصاره گیاهان باستانی و یون های فلزی حیاتی برای انواع گیاهان است به شما کمک می کند تا باغات و مزارع سرسبز،شاداب و محصولی سالم و بدون نگرانی از سلامت خود و خانواده که مشغول کار در مزارع می باشید داشته باشید.

هومیران را کودی سبز یا به عبارتی دوست آب ،خاک ،طبیعت و انسان می نامند که مصرف بیش از اندازه دستور آن هیچ گونه خطری را متوجه گیاهان و محیط زیست نکرده و بلکه ماندگاری بالا به صورت محلول در خاک آماده جذب برای گیاه در سالهای بعد باقی می ماند.

اشتراک

ارسال نظر